S.V. Zuidermeer

Keezen klaverjassen verslag 16 januari 2018

Code Rood bleef lang doorwerken in de Zuidermeer. Veel mensen bleven thuis bij de warme kachel i.p.v. een bezoek te brengen aan de sportkantine voor een avondje keezen en klaverjassen. Resultaat een redelijke opkomst met 20 deelnemers, verdeeld over 8 kaarters en 12 keezers. Bij het keezen was Herman Duipmans glorieus winnaar en had een straatlengte voorsprong op zijn tegenstanders. Met 106 punten was hij duidelijke de beste van iedereen. Bij het klaverjassen was Piet Houtman zeer goed op dreef. Met enkele klaverjaspotten boven de 2000 punten kwam niemand meer bij hem in de buurt om nog aanspraak te kunnen maken op de eerste plaats.

De uitslag zag er als volgt uit:

 • Keezen:
 1. Herman Duipmans met 106 punten
 2. Klaas Koster met 89 punten
 3. Monique Vriend met 87 punten
  Poedelprijs ging naar de winnaar van de vorige keer, Peter Koopman met 55 punten.
 • Klaverjassen:
 1. Piet Houtman met 7142 punten
 2. Herman Meijer met 6631 punten
 3. Kees Vriend met 6460 punten
  Poedelprijs ging naar Co Spil met 5417 punten

In 2018 staan de volgende data gepland:

 • 16 februari
 • 23 maart
 • 20 april
 • Finale-avond 18 mei

Aanvang 20.00 uur, inschrijven vanaf 19.30 uur. Om in aanmerking te komen voor de hoofdprijs aan het einde van het seizoen moet u minimaal zes avonden aanwezig zijn. De zes beste partijen worden bij elkaar opgeteld, zodat we een uiteindelijke winnaar hebben. Dit geldt voor zowel bij het klaverjassen en keezen.

Groet Wim, Corrie, Gonny, Elma en Herman

%d bloggers liken dit: